GRUPINĖS TRENIRUOTĖS

VšĮ Sportmanija pradeda projektą "Fizinio aktyvumo ir sveikos gyvensenos įgūdžių formavimas, skatinimas ir propagavimas Vilniaus miesto gyventojų bendruomenėje" , kurio metu bus vedamos nemokamos funkcinės BFP ir bėgimo treniruotės. Treniruotes ves įvairūs asmeniniai ir bėgimo treneriai.
Projekto metu taip pat bus kviečiami žymūs sporto ir aktyvaus gyvenimo lektoriai, kurie skaitys paskaitas.
Treniruotes planuojama vesti du - tris kartus per savaitę.
Sekite informaciją apie paskelbtas treniruotes registracijos puslapayje ir treniruočių grafike:

slow and strong
slow and strong
Funkcinė treniruotė – intensyvi jėgos ir ištvermės treniruotė, kurios paskirtis – raumenų balanso ir sąnarių stabilumo gerinimas, traumų rizikos mažinimas. Funkcinių treniruočių metu lavinamos fizinės kūno savybės, stangrinami raumenys bei formuojamas sportiškas kūnas.
topless man in black pants holding black and yellow exercise equipment
topless man in black pants holding black and yellow exercise equipment
Rato treniruotė skirta kūno svorio mažinimui, naudojant naujausias funkcinio treniravimo metodikas. Jos metu atliekami pratimai visam kūnui, įvairioms raumenų grupėms tobulinti ir fizinių savybių ugdymui. Treniruotė vyksta ratu, tam tikrose “bazėse”, derinant darbo ir poilsio intervalus.
Lėta funkcinė treniruotė, skirta kūnui sutvirtinti ir proporcingam siluetui formuoti. Tai kombinuota jėgos, ištvermės, koordinacijos ir lankstumo pratimų treniruotė, kurioje naudojamas kūno svoris, nesunkūs svareliai, gumos, didieji kamuoliai, kamuoliukai ir kitas sporto inventorius. Treniruotės metu lavinamas lankstumas, gerinama koordinacija ir formuojama taisyklinga laikysena bei mankštinami visi kūno raumenys, ypač dubens ir nugaros.